Czyszczenie odzieży puchowej to odpowiedni proces jej prania oraz przede wszystkim suszenia. Bardzo często nieodpowiednie pranie domowe powoduje, iż na odzieży puchowej pojawiają się zacieki, plamy oraz występuje „zbicie” puchu. Nasza pralnia stosuje nowoczesne urządzenia pralnicze pozwalające odpowiednio prać i suszyć taką odzież zapewniając iż nie utraci ona swoich właściwości.

Środki piorące powinno się dobierać nie tylko w zależności od rodzaju materiału ale również ze względu na jego kolor. Aby zachować świeżość kolorów i chronić je przed wyblaknięciem należy stosować odpowiednie środki posiadające składniki chroniące przed utratą kolorów.  Stosowane w domu proszki i płyny nie zapewniają takiej ochrony , szczególnie delikatnym tkaninom pranym w niskich temperaturach. Zastosowana przez naszą pralnie technologia Electrolux Lagoon gwarantuje znakomite efekty czystości takich ubrań oraz zachowanie ich kolorów na dłużej.

W warunkach domowych będzie to bardzo trudne. Często jedynym domowym rozwiązaniem usunięcia uporczywej plamy jest wyższa temperatura prania  lub odplamianie. Niestety może się okazać, iż zastosowanie zbyt wysokiej temperatury prania spowoduje zniszczenie naszego ubrania, które najczęściej traci fason lub kolor w przypadku użycia mocnego odplamiacza. Zastosowane w naszej pralni środki piorące dostosowane zarówno do rodzaju tkaniny jak i jej  koloru pozwolą na to iż będziesz dłużej cieszyć się z wypranej przez nas garderoby.

Znajdziesz nas...

w całym Krakowie

Strefa prania

Nasza firma oferuje wysokiej jakości usługi prania i prasowania tekstyliów dla apartamentów, hoteli, restauracji, gabinetów medycznych oraz innych odbiorców wielu branż.
Jako specjaliści w zakresie prania tekstyliów jesteśmy w pełni zaznajomieni z wymaganiami obowiązującymi w prestiżowych placówkach rozumiejąc potrzebę doskonałości jako standard.
Naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji biznesowych, których podstawą jest wysoka jakość świadczonych usług i przejrzystość zasad współpracy.

Dane kontaktowe

 • ul. Szybka 27, 31-831 Kraków
 • +48 513 818 660
 • biuro@strefaprania.pl
 • strefaprania.pl
 • Godziny otwarcia:

  STREFA PRANIA
  ul. Szybka 27, Kraków
  +48 513 818 660
  biuro@strefaprania.pl
  Godziny otwarcia: pon. – pt. 7.00 – 19.00,  sob. 7:00 – 15:00,  nd. 9.00-14.00

  STOKROTKA / GRANULEK
  ul. Komuny Paryskiej 1a, Kraków
  +48 509 288 854
  Godziny otwarcia: pon. – sob. 8:00 – 20:00 niedz. 9:00 – 15:00

Polub nas na facebooku

Linki