Dla hoteli, hosteli, restauracji i innych podmiotów oferujemy profesjonalne usługi z zakresu prania i prasowania:

 • bielizny pościelowej i frotte
 • bielizny gastronomicznej
 • wyposażenia hotelowego
 • odzieży roboczej dla kucharzy, personelu restauracji, spa i hoteli

Stawiamy na najnowsze rozwiązania technologiczne Lagoon firmy Electrolux. Stosujemy biodegradowalne środki piorące dozowane i monitorowane komputerowo, dzięki czemu tkaniny się nie niszczą. System Lagoon dba o włókna, które zachowują swoje kolory dając w rezultacie efekt czystości, świeżości oraz miękkości tkanin.

Cały asortyment pakujemy foliowo.

Dysponujemy własnym transportem co pozwala na kompleksową obsługę klienta.

Ceny i terminy usług ustalamy indywidualnie.

Naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji biznesowych, których podstawą jest wysoka jakość świadczonych usług i przejrzystość zasad współpracy

Nasza firma korzysta z profesjonalnych środków piorących firmy Ecolab,  która od ponad 80 lat jest liderem na rynku pralniczym w dziedzinie środków piorących oraz rozwiązań technologicznych. Współpraca z firmą Ecolab pozwala nam zaoferować doskonałą jakość prania, obniżenie jego kosztów oraz ograniczyć zużycie tkanin.

Zastosowanie przez naszą firmie zarówno rozwiązań technologicznych jak i środków nowej generacji firmy Ecolab pozwala na skuteczne usuwanie najcięższych zabrudzeń z ubrań roboczych, tekstyliów hotelowych, gastronomicznych a także odzieży medycznej , spełniając wysokie wymagania w zakresie dezynfekcji i higieny.

Znajdziesz nas...

w całym Krakowie

Strefa prania

Nasza firma oferuje wysokiej jakości usługi prania i prasowania tekstyliów dla apartamentów, hoteli, restauracji, gabinetów medycznych oraz innych odbiorców wielu branż.
Jako specjaliści w zakresie prania tekstyliów jesteśmy w pełni zaznajomieni z wymaganiami obowiązującymi w prestiżowych placówkach rozumiejąc potrzebę doskonałości jako standard.
Naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji biznesowych, których podstawą jest wysoka jakość świadczonych usług i przejrzystość zasad współpracy.

Dane kontaktowe

 • ul. Szybka 27, 31-831 Kraków
 • +48 513 818 660
 • biuro@strefaprania.pl
 • strefaprania.pl
 • Godziny otwarcia:

  STREFA PRANIA
  ul. Szybka 27, Kraków
  +48 513 818 660
  biuro@strefaprania.pl
  Godziny otwarcia: pon. – pt. 7.00 – 19.00,  sob. 7:00 – 15:00,  nd. 9.00-14.00

  STOKROTKA / GRANULEK
  ul. Komuny Paryskiej 1a, Kraków
  +48 509 288 854
  Godziny otwarcia: pon. – sob. 8:00 – 20:00 niedz. 9:00 – 15:00

Polub nas na facebooku

Linki