Wiele osób coraz częściej zleca realizację różnych zadań na zewnątrz,  od usług sprzątania mieszkania, pielęgnacji ogrodu, przygotowania posiłków czy organizacji urodzin dzieci. Robią to z co najmniej kilku powodów: albo nie mają czasu się tym zając lub nie znają się na tym dobrze lub  nie chcą tego robić.
Powierzają te zadania specjalistom bo wiedzą , że zostaną one wykonane dobrze i terminowo.

Zlecenie prania i prasowania profesjonalnej pralni ma szereg zalet.

Oto 5 najważniejszych korzyści wynikających z wyboru profesjonalnych usług pralni ekologicznej:

  1. Oszczędność czasu– czyli pralnia w Krakowie dla Ciebie. Czas jaki trzeba poświęcić na segregację, pranie i prasowanie tekstyliów w sposób jaki tego wymagają.
  2. Wygoda – czyli pralnia z dowozem ?Można zamówić pranie telefonicznie, mailem lub po prostu je podwieźć przy okazji zakupów , parking zapewniony.
  3. Prędkość– Twoje pranie z prasowaniem może być gotowe nawet w 24 h, czyli potrzebujemy na to mniej czasu niż pani sprzątająca w domu, a przy tym kosztuje to mniej
  4. Profesjonalne wyniki– naszą specjalnością jest pranie dlatego stosujemy ekologiczne środki piorące bezpieczne dla ludzi i środowiska, a zastosowana delikatna technika prania przedłuża żywotność twoim tekstyliom, które wracają do Ciebie w nieskazitelnym stanie.
  5. Koszt – czyli tania pralnia ?W czasie kiedy Ty zrobisz analizę kosztu zakupu dobrej pralki, suszarki, żelazka, eksploatacji, mediów i środków piorących na koniec swojego czasu okaże się że zlecenie prania naszej pralni jest bardziej opłacalne i daje dużo lepsze rezultaty.Jeśli nadal nie jesteś przekonana / -ny, że zlecenie nam prania i prasowania garnituru, sukienki lub  firan ułatwi Ci życie skontaktuj się z nami aby porozmawiać z naszym profesjonalistą zajmującym się praniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz